Designové mobilní domy


Hledáte levnější vlastní bydlení? Máme pro vás jedinečnou příležitost, jak ho uskutečnit. Mobilní domy jsou v dnešní době velice rozšířeny a jejich design je moderní a vytvoří krásné domácí prostředí. Jak na to, Je to jednoduché. Nejdřív si váš vysněný dům vyberete. Máme pět variant domů plus domy skladem.pokoj pro miminko

  • Mobilní domy Lavaro mají různé velikostní provedení a rozložení místností. Domy jsou vhodné, jak pro rekreační užití, tak pro celoroční využívání. Celoroční užívání zajistí stříkaná pěna, která tvoří speciální zateplení. Dům se železným podvozkem s koly, který se dá oddělat. Možnost dodání domu plně vybaveného nebo holého.
  • Mobilní domy Relax se liší od Lavara jinou variantou zateplením. Místo pěny jsou použity kamenné vaty o tloušťce sto dvacet milimetrů. Jsou taky určeny k celoročním i relaxačním účelům. Mají možnost upravení vnitřního prostoru, příčky, umístění okna nebo místnosti.
  • Mobilní domy Design jsou uzpůsobeny podle stavebního zákona a je možné je zkolaudovat a dostat číslo popisné. Jde na ně získat hypotéku a financovat jí z toho.
  • Mobilní domy Steel a Tube mají stejné možnosti, jako předchozí domy. Trvalé, celoroční i rekreační užívání.

 uspořádání ložnice
Po výběru se sepíše řádná smlouva a zaplatí se zálohový poplatek. Mi se pustíme do výroby vašeho domu a průběžně vás o něm informujeme. Až se blíží ke konci detailů domu, tak se domluvíme na dovozu a umístění mobilního domu. Doplatíte zbytek financí a domeček vám dovezeme a usadíme. Pak už je to pouze na vás. Zda jste si nechali domov plně vybavit nebo si zbytek zařídíte sami. Levné mobilní domy Lavarohouse nabízí jedinečný způsob bydlení. V dnešní době jsou velmi moderní a designově krásné, přizpůsobený vašemu okolí. Je to jedinečná příležitost pro mladé páry si zařídit vlastní bydlení se zahradou. Nemusí bydlet v panelovém domě bez terasy a balkónu.