5kusů LC UPC Konektor Duplex SM(9/125) Vlákno Loopback Modul Tester LC adaptér

5kusů LC UPC Konektor Duplex SM(9/125) Vlákno Loopback Modul Tester LC adaptér  289.85 Kč
  • Položka Délka: 1m
  • Značka: UVR
  • Číslo Modelu: LC konektor
  • Typ Konektoru: LC/UPC

Single-mode Vlákno 9/125 Loopback Modul, LC Konektor Vlákno Smyčky zpět je navržen tak, aby poskytují média návratu patch pro optický signál; obvykle se používá pro optické testování aplikací nebo síťových výplní. Pro testování aplikací, loopback signál se používá pro diagnostiku problému. Odeslání loopback test síťových zařízení, jeden po druhém, je technika pro izolaci problém.

Vlákno Loopback je abosolutely ekonomické řešení pro řadu optických testování aplikací.

CICVCHC Optických Vláken, Komunikace, Obchod, dodávky různých druhů Single Mode a Multimode Optických Vláken Loopback Kabely, které jsou s různými konektory, včetně ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ atd. Každý kabel je funkčně testována před odesláním a je na které se vztahuje doživotní záruka. Klíčové Vlastnosti Používané v Single-mode Vlákno 9/125 Testování Aplikace 100% Funkčně testovány před odesláním Lehkostí a přesností vložení jako duplex klipy držet konektory spolu 8 cm standardní délky (Vlastní délka také k dispozici na vyžádání) Doživotní Záruka Aplikací R&D Fiber Telecom labs testování FTTX testování Specifikace Typ: Loopback Modul

Vlákna: Single-mode 9/125

Konektor: LC/PC

Bunda Styl: PVC (Žlutá)

Životnost: Více než 500 cyklů ( OM1 Multimode 62.5/125 Fiber Loopback Modul, LC Konektor Vlákno Smyčky zpět je navržen tak, aby poskytují média návratu patch pro optický signál; obvykle se používá pro optické testování aplikací nebo síťových výplní. Pro testování aplikací, loopback signál se používá pro diagnostiku problému. Odeslání loopback test síťových zařízení, jeden po druhém, je technika pro izolaci problém.

Vlákno Loopback je abosolutely ekonomické řešení pro řadu optických testování aplikací.

CICVCHC Optických Vláken, Komunikace, Obchod, dodávky různých druhů Single Mode a Multimode Optických Vláken Loopback Kabely, které jsou s různými konektory, včetně ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ atd. Každý kabel je funkčně testována před odesláním a je na které se vztahuje doživotní záruka. Klíčové Vlastnosti Používané v Multimode 62.5/125 Fiber Testování Aplikace 100% Funkčně testovány před odesláním Lehkostí a přesností vložení jako duplex klipy držet konektory spolu 8 cm standardní délky (Vlastní délka také k dispozici na vyžádání) Doživotní Záruka Aplikací R&D Fiber Telecom labs testování FTTX testování Specifikace Typ: Loopback Modul

Vlákno: Multimode 62.5/125

Konektor: LC/PC

Bunda Styl: PVC (Oranžová)

Životnost: Více než 500 cyklů (

Štítky: pop magnetický socket, Vlákno, sm hračka, apc network, SC UPC, lc mu konektor, otevřete telefon, d odkaz, 4G SIM, 5g cpe routeru


  • Doprava zdarma přenosná taška pro všechny druhy vláken optických sekáčky FC-6S/ CT-30/ S326 vlákno sekáček

    Doprava zdarma přenosná taška pro všechny druhy vláken optických sekáčky FC-6S/ CT-30/ S326 vlákno sekáček

    Přenosná taška pro všechny druhy vlákno sekáčky Prosím, neváhejte nás kontaktovat na Skype: optoelecs
    210.03 Kč
  • Ideální 45-163 Optických Striptérka /Optické Vlákno Bunda Striptérka

    Ideální 45-163 Optických Striptérka /Optické Vlákno Bunda Striptérka

    546.09 Kč 360.42 Kč
  • 980EXT Pro mini OTDR Reflektometr s OPM OLS VFL Ztráta Útlum Tester Dotykový Displej, SC, FC 1310nm 1550nm Optických Vláken OTDR

    980EXT Pro mini OTDR Reflektometr s OPM OLS VFL Ztráta Útlum Tester Dotykový Displej, SC, FC 1310nm 1550nm Optických Vláken OTDR

    Compact Pro OTDR Model: FF-980EXT Vlnové délky: 1310 a 1550nm Dynamický Rozsah: 24/22dB Testování Rozsah: 3m do 80km 9 Funkce v 1 zařízení 1) OTDR 2) UDÁLOST MAPĚ 3) Optické Světelný Zdroj 4) Optical Power Meter 5) Vizuální Poruchy Lokátor 6) Vložný Útlum Testování 7) End-face Inspekce (Sonda prodává se samostatně) 8) Ethernetový Kabel
    6 889.12 Kč 6 475.77 Kč

  • Doprava zdarma 2ks 1 pár FSM-50S, FSM-17S fusion splicer Shealth Svorky

    Doprava zdarma 2ks 1 pár FSM-50S, FSM-17S fusion splicer Shealth Svorky

    Fujikura FSM-50S fusion splicer Shealth Svorky Prosím, neváhejte nás kontaktovat na Skype: optoelecs nebo Whatsapp:0086-15858212695
    2 100.34 Kč 2 016.33 Kč
  • 30 mw Vizuální Poruchy Lokátor, Optické Vlákno Laserové Pero 10mW Červené Světlo, Zdroj, Kabel Tester SC/FC/ST Typ Konektoru s VFL Metr 650nm

    30 mw Vizuální Poruchy Lokátor, Optické Vlákno Laserové Pero 10mW Červené Světlo, Zdroj, Kabel Tester SC/FC/ST Typ Konektoru s VFL Metr 650nm

    Vlastnosti: Vyměnitelné Keramické core Design, aby prodloužit životnost. Test jak pro single-mode a multi-mode ST/SC/FC rozhraní optických kabelů. Červené světlo výstup vzdálenost 10 KM, vydávají jasné červené světlo 650nm, který má silnou Pronikavou moc. To lze snadno a přesně zjistit a lokalizovat vlákno přestávky, špatné připojení, ohýbání nebo praskání. Je navržen
    131.06 Kč 104.81 Kč
  • FTTH Nástroj Fiber Optic Visual Fault Locator VFL 30 mw 30km Optické Laserové Pero Vizuální Poruchy Lokátor Zdroje Světla Pero Typ 650nm

    FTTH Nástroj Fiber Optic Visual Fault Locator VFL 30 mw 30km Optické Laserové Pero Vizuální Poruchy Lokátor Zdroje Světla Pero Typ 650nm

    popis produktu Vlastnosti Produktu Laserový výstup: 30 mW vlnová délka Laseru: 650 nm, Laser vzdálenost: až 25 km Vlákna Aplikace: singlemode / multimode Konektory: 1.25 mm konektor FC (nebo), 2,5 mm univerzální konektor Funkce: kontinuální vlna a pulzní režim, konstantní výstupní výkon Napájení: 2 AAA baterie (není součástí balení) Shell materiál: Hliník Rozměry: 175 mm x 26 mm Balení obsahuje 1 vlákno pero 1 taška,
    399.06 Kč
  • Napište nám

    [email protected]

    Sdílet