Nemusíte mít obavy, že neseženete peníze. Americká hypotéka je tu pro vás.

V bance sice žádost o úvěr zamítli, ale vy si můžete směle vzít americkou nebankovní hypotéku Nebankovní hypotéky.cz, která vám opravdu pomůže s  vaší finanční tísní.  Standardně je zajištěna nebankovní americká hypotéka s tolerancí příjmů a registrů s úrokem od 6,9 % ročně.
Samozřejmě je nutné ručit nemovitostí.
Aby bylo možné zjistit, jak nemovitost vypadá, zašlete na e-mail asi 10 kusů fotografií vaší nemovitosti. A to jak zvenku, tak zevnitř.papírové peníze v kleci
 
Speciální produkt této firmy, je Americká hypotéka s úrokem od 4 % ročně s možnou fixací úrokové sazby na dlouhou dobu splatnosti úvěru.
Jsou tolerovány drobné záznamy v bankovním registru, například za opožděné platby. Nevadí často ani exekuce z mimo bankovního sektoru, dluhy na zdravotním či sociálním pojištění.
Nevadí zaplacený dluh v nebankovním registru SOLUS. Pokud dáte souhlas, vše za vás firma zjistí a vyřeší.
Jestliže váš registr nebude průchozí, je jednoduchý způsob, jak situaci vyřešit. Sežeňte si dospělého spolužadatele, který má registr čistý.
Člen rodiny, kamarád, spolupracovník. Tímto žadatelem se vše vyřeší a vy získáte americkou hypotéku VIP s úrokem od 4 % p.a.
Jestliže ale spolužadatele nemáte a vaše registry jsou špatné, nevadí. Je tu možnost výhodné nebankovní hypotéky s úrokem od 6,9 % s tolerancí záznamů v registrech.muž ukazující bitcoin
Ve chvíli, kdy se váš registr vymaže (za 3 měsíce, nejdéle za 4 roky), je možnost refinancovat úvěr na levnější variantu od 4 % p.a. Dokonce vám firma může po výmazu zařídit i bankovní hypotéku.
Můžete získat částku do 70 % z aktuální odhadní ceny nemovitosti i s tolerancí záznamů v registrech s dobou splatnosti až do 30 let. Částka také závisí na lokalitě, kde se nemovitost nachází.
Můžete vše splatit předem, bez poplatku.
Jsou tolerovány nízké příjmy. Se spolužadatelem to není problém.
Z úvěru můžete vyplatit dluhy, exekuce nebo půjčky.
 
Finální cena za služby je upřesněna po výběru jednoho z nabízených produktů.
Firma za vás bude jednat s exekutory a zbaví vás exekucí.