Venkovní žaluzie předčí vaše očekávání

Přemýšlíte-li nad vhodným exteriérovým stínícím prvkem, který by spolehlivě ochránil vnitřní prostředí vaší budovy před slunečním žárem i vtíravými pohledy kolemjdoucích, zvolte si venkovní žaluzie .

dřevěné žaluzie

Venkovní žaluzie právem patří mezi nejoblíbenější stínící prvky, a to hned z několika důvodů. Efektivně totiž spojují hned několik výhod najednou. V první řadě jsou opravdu spolehlivým stínícím prvkem, který nejenže dokáže efektivně regulovat intenzitu venkovního osvětlení, ale slibuje až stoprocentní zatemnění, což je věc, na kterou s vnitřními žaluziemi nikdy nedosáhnete. Ale nejedná se jen o zastínění. Jako opravdu efektivní ochrana proti slunci fungují lamely venkovních žaluzií také jako spolehlivý tlumič slunečního žáru, takže v létě vám pomohou s chlazením vašeho interiéru, jelikož slunci nedovolí rozpálit vaše okna, a naopak v zimě zase brání odchodu tepla ven z bytu, takže ušetříte jak na klimatizaci v létě, tak na topení v zimě.

Další výhody těchto žaluzií vedou ke zvýšení vašeho soukromí. To, co dovnitř mimo slunečních paprsků nepropustí, jsou rovněž zvědavé pohledy kolemjdoucích. Bydlíte-li tedy v sousedství rušné ulice či frekventovaného chodníku, určitě je oceníte. A to jistě i z toho pohledu, že slouží jako spolehlivá bariéra proti různým zlodějům, kteří by rádi do vašeho bytu vstoupili oknem, což se jim v tomto případě nezdaří. A když jsme u té frekventované ulice, tak skvělé je i to, že žaluzie účinně krotí i hluk zvenčí, takže konečně přestanete mít pocit, že sousední silnice vede skrze váš byt.

moderní žaluzie

A když k těmto všem četným výhodám připočítáme ještě elegantní design, který sluší nejen moderním novostavbám, ale také starším budovám, a také dlouhou záruku a pozáruční servis, tak je každému hned jasné, že lepší výrobek na trhu nemůže najít.