Vyberte vhodnou klec pro vašeho potkana

Přemlouvali vás vaše ratolesti k nějakému tomu zvířátku, až jste konečně svolili a pořídili jste domů malého hlodavce? Pokud jste pořídili domů potkana, pak věřte, že jste si domů pořídili inteligentního a čistotného společníka, který vám bude dělat jen radost, ovšem pokud mu k tomu připravíte vhodné podmínky. Jsou to stvoření velice přítulná, mazlivá a společenská. Nudit se s tímto zvířátkem rozhodně nebudete. Aby byl váš domácí mazlíček spokojený, zdravý a plný energie, potřebuje především vhodné a dostatečně prostorné místo k životu.

potkaní miminko

Základem pro spokojený a plnohodnotný život tohoto malého hlodavce je hlavně dostatečně velké místo k bydlení, které vybavíte vším potřebným. Ideální je v tomto případě klec pro potkana, kterých v naší nabídce můžete najít hned několik. Proto nešetřete na prostoru a vyberte z naší nabídky to nejvhodnější obydlí, aby byl váš mazlíček šťastným a spokojeným domácím mazlíčkem.
potkan v bedýnce

Typy klecí určených pro potkany:

· Univerzální provedení– vhodná pro různé typy hlodavců, s několika patry i dvířky pro praktické čištění a vyndávání domácího mazlíčka

· Luxusní dvoupatrové provedení – je vybavená kolečky pro snadné přemístění z místa na místo, také je možné rozdělit na dvě obydlí

· Univerzální dvoupatrové provedení – se dvěma dřevěnými patry a zásobníkem na seno

· Provedení s praktickou výbavou – s patrem, prolézačkou a napáječkou pro dostupný pitný režim malého hlodavce

Díky několika praktickým otvorům je také klec snadno dostupná pro čištění, doplnění sena, pití nebo krmiva.

V takovém typu obydlí nalezne malý hlodavec dostatek prostoru pro spánek, místo k občerstvení a také nějaké to místo a prolézačky pro zábavu a pohyb.

Při nákupu také nezapomeňte na další vhodné doplňky určené pro krmení, pití a zábavu. Plnohodnotné obydlí pro vašeho domácího mazlíčka tak máte zaručeno.